Calişkanlar Celik Kapı ® 2014

Çalışkanlar Çelik Kapı 2002 yılında kurulmuştur.Misyonumuz olarak, bu güne kadar imalatını yaptığımız kapıların basit bir üretim olmadığının ve bu işin ciddi sorumluluğunun olduğunun farkındayız. Ürünlerimizi üstün hizmet ve kalite anlayışımız doğrultusunda yüksek standartlarımızdan taviz vermeden siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Tüketici olarak sizler; belki de çelik kapının tam anlamıyla ne olduğunu çok iyi bilmiyor , gördüğünüz her çelik kapının sizi koruyacak olabileceğini düşünüyor olabilirsiniz.Unutmayın ki insan ömründe bir veya iki kere kapı alır.Bu bakımdan tüketicinin,ömründe bir veya iki defa almış olacağı kapının; canını, malını ve ailesini emniyete alacak ve güvenilir olması gerektiği bilincine varması gerekir . Bizler siz değerli müşterilerimiz için sizi ve ailenizi güven altına almayı kendimize sorumluluk edindik. Kapılarımızdaki güvenliği en üst seviyeye taşıma adına maksimum kalitede kilitler 2mm DKP sac alarm sistemleri kullanmaktayız. Yaptığımız ölçülü imalatımızla kapılarımızı daha sağlam kılmaktayız.

Ürünlerimizi, üstün hizmet ve kalite anlayışımız doğrultusunda, yüksek standartlarımızdan taviz vermeden sizlere sunmaktayız.

Kaliteyi kendisine birinci ilke olarak seçmiş olan firmamız, bütün alt yapısı ve tecrübesiyle ihtiyacınızı karşılayacak kapasiteye sahiptir.

2002 yılından beri hizmette olup, tecrübeli eleman kadrosu ve birinci sınıf işçiliği ile müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaktayız.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan firmamız, kaliteyi estetikle buluşturup kaliteli ürünleri ve sorunsuz uygulamalarıyla sizlere hizmet vermekten kıvanç duyar.

Kapılarımız 2 mm saç kullanarak yapılmaktadır.